کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع گوناگون

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع گوناگون : در صنایع مختلف آلاینده های متفاوتی وجود دارد که باید آن را از محیط کار خارج کرد .در زمان گذشته این گرد و غبار بسیار کمتر از حالا بوده اسن و با روش های سنتی قابل حل بود و مشکلات آن برطرف می شد, اما امروزه با این روند تولید محصول و به وجود آمدن صنایع مختلف میزان تولید گرد و غبار افزایش یافته است و این حجم از کار را نمی توان با روش های سنتی انجام داد.

صاحبان این مشاغل باید به فکر نظافت و پاکسازی محیط باشند و هزینه های جانبی را برای جلوگیری از ضرر حذف کنند. در این میان استفاده از جاروبرقی های صنعتی بهترین گزینه است که کار نظافت را بسیار آسان نموده است و نسبت به زمان های گذشته این امر را با دقت بیشتری انجام می دهد و نیاز تمامی صنایع را برطرف می کند.

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع گوناگون

جاروبرقی صنعتی یکی از مدرن ترین تجهیزات نظافتی می باشد و به راحتی می توان میزان تولیدی گرد و غبار را کنترل کرد .حذف آلاینده های خطرناک و مزاحم در امر تولید بسیار مهم است و صاحبان مشاغل برای اینکه میزان تولید آنان افزایش یابد و کارکنان آنان به راحتی و با سلامت کامل مشغول کار باشند از دستگاه های نظافتی استفاده می کنند. اما باید در انتخاب جاروبرقی صنعتی دقت لازم را داشت تا جاروی متناسب با آلاینده های تولیدی تهیه کرد که این تناسب باعث سرعت در نظافت می باشد.

علل استفاده از جاروبرقی صنعتی

بهداشت محیط کار : میزان تولیدی گرد و غبار و به وجود آمدن آلاینده های خطرناک و سمی در صنایع یک امر اجتناب ناپذیر است . این گرد و غبار در صنعت در حین تولید محصول به وجود می آید و در اکثر مواقع به صورت پودری می باشند و نظافت آن بسیار دشوار است.

این میزان تولید گرد و غبار در همه صنایع وجود دارد و به سرعت در همه جا شناور می شوند و این ذرات به علت ریزی بسیار زیاد و شناور بودن آن , به راحتی بر روی دستگاه م ینشیند و همچنین کارکنان با تنفس آن دچار مشکل تنفسی می شوند , پس به همین دلایل اگر این ذرات ریز در محیط کار باقی بمانند ضررهای زیادی در کار به وجود می آورند.

استفاده از سیستم های فیلتراسیون قدرتمند در جاروبرقی صنعتی با به دام انداختن و ممانعت از خروج ذرات ریز گرد و غبار، مانع از باز نشر مجدد آنها در محیط شده و از این رو علاوه بر تامین سلامت پرسنل موجب ارتقا کیفیت محصولات نیز می گردد.

آموزش اکسل

صنعت شرق تامین کننده انواع جاروبرقی صنعتی می باشد که برای مشاهده نمونه های دیگر به لینک زیر مراجعه کنید .

جاروبرقی صنعتی دو موتوره خاک آسانا

جاروبرقی صنعتی دوموتوره خاک عیسی

کیفیت بالای محصول تولیدی: جمع آوری ذرات ریز و گرد غبار ارتباط مستقیم با تولید محصول با کیفیت است .این ذرات زمانیکه به درستی جمع آوری شوند دیگر اختلالی در کار به وجود نمی آورند و روند کار تولید به سرعت و با کیفیت بالایی انجام می شود.

عملکرد دستگاه ها تقویت می شود : این ذرات زمانیکه بر روی دستگاه مینشیند رفته رفته به داخل دستگاه نفوذ می کند و عملکرد دستگاه را کاهش می دهد و هزینه های تعمیر و سرویس را به وجود می آورد که این امر برای صاحبان این مشاغل زیاد خوشایند نیست و بهروری از تولید را کاهش می دهد.

جابجایی مواد توسط دستگاه جاروبرقی صنعتی : انتقال و جابجایی مواد و زباله ها از صنایع به خارج بسیار امری دشوار است و با استفاده از این جاروبرقی ها به راحتی می توان این کار را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *