کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع سیمان

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع سیمان : یکی از صنایع مهم و کاربردی صنایع سیمان می باشد . سیمان کاربرد بسیار زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد و باید از کیفیت بالا برخوردار باشد .

سیمان یکی از مهم ترین محصولاتی است که در جهان مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان کلید مهم در ساختمان می باشد. از آنجایی که سیمان یک محصول پودری می باشد و در زمان تولید گرد و غبار تولید میکند باید محیط کار پاکسازی شود تا محصول نهایی دارای مرغوبیت بالایی باشد.این حجم بالای گرد و غبار بر روی تاسیسات , اتصالات و …می نشیند و اختلال در کار و کارکنان به وجود می آید.

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع سیمان

جاروبرقی صنعتی دارای اهمیت بسیار بالایی در صنایع سیمان می باشد و برای اینکه ایمنی کارکنان و محیط کار تامین شود باید در  انتخاب مکنده صنعتی یا جاروبرقی صنعتی مناسب اقدام نماییم تا به بهترین وجه ممکن بتوانیم گرد و غبار را از محیط کار پاکسازی کنیم.

جاروبرقی های صنعتی دارای تنوع بسیار زیادی در بازار است که گزینه مناسب برای صنایع سیمان استفاده از نوع سه فاز می باشد .در صنایع سیمان باید از جاروبرقی هایبا مکش بسیار بالا استفاده کنیم.

این صنعت دردسته صنایع سنگین هستند و حجم زیادی از آلودگی ها را تولید می کند.از همین رو باید جاروهای مخصوص کارهای سنگین که قابلیت کارکرد مداوم و طولانی مدت دارند، مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این جاروبرقی ها باید دارای فیلتراسیون با قدرت بالایی باشد تا مواد پودری را جمع آوری کنید و در صورت نبود فیلتر ,احتمال کم شدن طول عمر فیلتر و آسیب دیدن دستگاه افزایش پیدا می کند.

صنعت شرق تامین کننده انواع جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که برای شماهده نمونه های دیگر به لینک زیر مراجعه کنید.

جاروبرقی صنعتی دو موتوره ماموت

جاروبرقی صنعتی سه موتوره پاندا

جاروبرقی صنعتی مناسب صنایع سیمان

جاروبرقی صنعتی مورد استفاده در صنایع سیمان سازی باید از بدنه بسیار مقاوم با ساختار صنعتی ساخته شده باشد و قدرت این را داشته باشد که در مدت زمان ۲۴ ساعت از آن استفاده شود. این جاروبرقی صنعتی قابلیت جمع آوری و کنترل انواع زباله های تولیدی در این صنعت را داشته باشد .

در مراحل تولید سیمان مقدار زیادی ضایعات به وجود می آید که قابل استفاده دوباره هستند و با بهره مندی از مکنده های صنعتی پرتابل یا مرکزی و با قدرت بالایی که دارند، این مواد جمع آوری شده و به چرخه تولید بازگردانده می شوند. به این ترتیب بازیابی مواد سبب افزایش صرفه جویی در هزینه ها می گردد و علاوه بر آن از محیط زیست حافظت می کند.

آموزش اکسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *