چه آبسردکنی مصرف کمتری دارد

چه آبسردکنی مصرف کمتری دارد : با توجه به ازدیاد مصرف کنندگان دستگاه آبسردکن , جهت پاسخگویی به نیاز جامعه انواع آبسردکن با تنوع و امکانات متفاوت وارد بازار شده است. در خرید آبسردکن باید دقت زیادی انجام داد و تمام شرایط استفاده از آن را با امکانات لازم بررسی کردو سپس خرید را انجام داد.

چه آبسردکنی مصرف کمتری دارد

در حالت کلی آبسردکن ها به دو دسته آبسردکن و جوش کن های دو منظوره و آبسرد کن تک منظوره صنعتی تقسیم می شوند.

آبسردکن و جوش کن های دو منظوره : از این نوع دستگاه آبسردکن بیشتر در مکان های اداری , تجاری استفاده می شود و در بعضی از نمونه ها امکاناتی مانند یخچال , دستگاه تصفیه آب طراحی شده است و این مدل از آبسردکن ها در دو طرح مخزن دار و اتصال مستقیم ساخته می شوند.

انواع آبسردکن و جوش کن های دو منظوره

آبسردکن مخزن دار : این دستگاه آبسردکن دارای مخزن می باشد که هر بار با خالی کردن توسط کاربر باید آن را دوباره پر کرد.این دسته از آبسردکن ها در سه مدل در بازار وجود دارند در نمونه اول مخزن بسیار ساده است و می توان از آن بیشتر از یکسال استفاده نمود و با هر آبی می توان آن را پر کرد. (چه آبسردکنی مصرف کمتری دارد)

دومین نمونه از این مدلها مخزن های فیلتر دار نام دارد که آب را تصفیه می کند . این نمونه از آبسردکن ها احتیاجی نیست مخزن آن جابجا شود و از درب بالای آن می توان آب به داخل مخزن ریخت.

مخزن نوع سوم یکبار مصرف هستندکه برای فروش آب معدنی ۲۰ لیتری در مغازه ها استفاده میشوند آبسردکن و جوش کن های مخزن دار برای مکانهایی که شیر آب نداشته یا امکان اتصال شیر آب را ندارند مناسب بوده و همچنین قیمت پایین تری نسبت به اتصال مستقیم ها دارند.

آبسردکن های اتصال به طور مستقیم

این نمونه از آبسردکن ها برای گروهی از افراد مناسب است که دائما وقت این را ندارند که میزان آب موجد در مخزن را بررسی کنند و یا دائما آن را پر کنند و می خواهند تصفیه آب به صورت کاملا بهداشتی انجام شود.(چه آبسردکنی مصرف کمتری دارد)

این نمونه از دستگاه ها با یک شیلنگ باریک به آب شهری متصل می شوند و فشار آب خروجی از این دستگاه متناسب با آب وردوی شهری نیست و میزان فشار آن کمی کمتر است .

آبسردکن های اتصال مستقیم قیمت بالاتری نسبت به مخزن دار ها دارند و بدلیل قیمت بالاترشان امکان طراحی های زیباتر و تعبیه امکانات مختلف در آنها مانند قفل کودک، خروجی پساب، ظرفیت تولیدی بالا، سیستم برقی با مصرف کم و گاها نمایشگر در آنها بیشتر است.

شیر آب مصرفی در دستگاه به صورت پدالی یا دکمه ای می باشد که در نمونه پدالی با قرار دادن لیوان در شیر و فشار پدال آب لازمه خارج می شود و با یک دست هم میتوان اینکار را انجام داد.جالیوانی این آبسرد کن ها میتواند آهنربایی یا بصورت پیچی به بدنه کناری آبسرد کن متصل شود.

آبسرد کن تک منظوره صنعتی

این آبسردکن ها گزینه مناسبی برای کارگاه ها , مکان های روباز و پر رفت و آمد می باشد. اولین مسئله ای که در این دستگاه ها دارای الویت است استحکام و مقاومت بسیار بالای آن می باشد. از این دستگاه ها فقط برای آب مصرفی خنک می توان استفاده کرد. امکانات جانبی که می توان به این دستگاه اضافه کرد نصب تصفیه آب به این دستگاه به صورت مجزا می باشد.میزان تولید آب سرد، سرعت تولید آب سرد، ظرفیت مخزن، جنس بدنه و مخزن می باشد.

آموزش اکسل

صنعت شرق تامکین کننده انواع دستگاه های آبسردکن می باشد که برای مشاهده نمونه های دیگر آن می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

آبسردکن ایستکول

آبسردکن ایستاده کتری دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *