پرکاربردترین جاروبرقی های صنعتی

پرکاربردترین جاروبرقی های صنعتی : با تنوع در انواع تولیدات صنعتی و غیر صنعتی در عرصه بازار تولید آلاینده های به وجود آمده از محصولات هم افزایش یافته و کنترل کردن این حجم بزرگ از گردو غبار کار بسیار دشواری است .

در همین راستا مسئولان و طراحان دستگاه های صنعتی به این فکرافتادند که دستگاهی طراحی کنند تا مکش بالایی داشته باشد و به راحتی تمان این گرد و غبار تولید شده در حین کار را ازبین ببرد و کیفیت کار بالا برود.در واحدهای صنعتی و نیمه صنعتی بنا بر نوع کاربری آن مرکز آلودگی های خاصی ایجاد می شود که برای جمع آوری آن ها جاروبرقی صنعتی مناسب مورد استفاده قرار می گیرد.

پرکاربردترین جاروبرقی های صنعتی

طراحان و مسئولان تولید جاروبرقی های صنعتی در صدد آمدند که جاروبرقی های صنعتی را متناسب با آن صنعت طراحی کنند که در اینجا تعدادی از آنها را معرفی می کنیم.

جاروبرقی صنعتی دائم کار: این دسته از جاروبرقی ها قدرت موتوری بسیار بالایی دارند و دارای عملکرد طولانی مدت و بدون وقفه هستند جاروبرقی های دائم کار برای محیط هایی مورد استفاده قرار میگیرد که که نظافت و تمیزی به صورت مکرر انجام می شود .

که اگر به طور منظم نظافت انجام نشود با انباشته شدن این آلاینده ها سبب اختلال در کار می شود و کیفیت کار پایین می آیداز همین رو با بهره گیری از انواع دستگاه های جارو برقی صنعتی مناسب مواد آلوده با روشی صحیح و ایمن جمع آوری شده و نتایج مؤثری بر جای می گذارد.

آموزش اکسل

صنعت شرق تامین کننده انواع جاروبرقی صنعتی و نیمع صنعتی می باشد که شما برای مشاهده نمونه های دیگر به لینک زیر مراجعه کنید.

جاروبرقی صنعتی دائم کار ۵ کیلو واتی

جاروبرقی صنعتی دوموتوره تر و خشک البرز

جاروبرقی صنعتی مرکزی : این دسته از جارو برقی ها به عنوان یک مخزن مرکزی هستند که بدون جابجایی مکش بالایی دارد و روند کار بدین صورت است که که منبع مرکزی در جایی ثابت می ماند و توسط انشعابات در مکان های مورد نظر مواد جمع آوری می شود.مکنده مرکزی دائم کار با مخزن رابط جدا سازی مواد ریز و درشت را ممکن می سازد و به منظور انتقال و بازیابی مواد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.(پرکاربردترین جاروبرقی های صنعتی)

جاروبرقی صنعتی تر و خشک : جاروبرقی های صنعتی تر و خشک مناسب برای جمع آوری مواد جامد و مایع می باشد و این دستگاه قابلیت مکش هم زمان مواد جامد و مایع را دارد. برای این دستگاه سبدی طراحی شده است که ذرات جامدو مایع را از یکدیگر جدا می کند و همچنین دارای پمپ تخلیه می باشد و امکان بازیابی و استفاده دوباره از مایعات را فراهم می سازد. این روش مانع از هدر رفت مواد شده و با بازگرداندن آن به چرخه مصرف هزینه ها را کاهش می دهد.

جاروبرقی های صنعتی ضد انفجار : این جاروبرقی صنعتی مناسب برای صنایعی است غبارات و ذرات سبک آلومینیوم، منیزیم، پودرهای پوشش دهنده و برخی مواد غذایی مانند گندم، ذرت و … خاصیت انفجاری دارند و می توانند منجر به بروز آتش سوزی شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *