استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنایع داروسازی

استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنایع داروسازی : یکی از بزرگترین مشکلات صنعت داروسازی ایجاد گرد و غبار و زباله های پودری ایجاد شده در حین کار می باشد. این گرد و غبار برای تجهیزات و کارکنان آنجا خطرناک است و هزینه های جانبی را به دنبال دارد.

البته یکی دیگر از مشکلات این است که این گرد و غبار به اتاق های بسته بندی هم وارد می شود و همه محیط را تحت تاثیر خود قرار می دهد.صاحبان این مشاغل برای کاهش هزینه ها و سلامت کارکنان خود راه چاره ای پیدا کرده اند و آن استفاده از جاروبرقی های صنعتیمخصوص صنایع داروسازی می باشد.

این دستگاه جاروبرقی یکی از  کارآمد ترین تجهیزات نوین نظافتی می باشند که به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی در دستگاه های پرس قرص، ماشین های پر کننده کپسول، آسیاب ها و ماشین های ساینده، دستگاه های غبار گیر قرص، سیستم های مرکزی و سایر تجهیزات به کار گرفته می شوند.

استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنایع داروسازی

وجود جاروبرقی صنعتی برای نظافت صنایع داروسازی بسیار هزینه های جانبی را برای صاحبان این مشاغل کاهش داده است .این دستگاه های نظافتی علاوه بر کاهش هزینه ها سرعت در نظافت را به دنبال دارند .

و همچنین نظافت به طور کامل با این دستگاه ها انجام می شود و طراحی این جاروبرقی های صنعتی به گونه ای است که محیط را کاملا از هر گونه آلودگی و کرد و غبار پاکسازی می کند.این دسته از جاروبرقی های دارای ویژگی خاصی هستند که ما به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.

مدت زمانیکه جاروبرقی در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است و معمولا در این صنعت باید ۲۴ ساعته نظافت انجام شود گزینه مناسب برای کاهش هزینه ها استفاده از جاروبرقی صنعتی ۳ فاز می باشد.

نوع زباله باید مشخص شود : در صنعت داروسازی گرد و غبار و مواد اشتعال زا وجود دارد پس باید از جاروبرقی هایی استفاده شود که قابلیت ضد انفجار را داشته باشد .

فیلتر دستگاه جاروبرقی بسیار اهمیت دارد : از آنجایی که در صنعت داروسازی بیشتر آلاینده های تولیدی گرد و غبار می باشند و بسیار ریز هستند .برای جمع آوری این آلاینده ها باید دستگاه جاروبرقی صنعتی دارای فیلتر باشد .این فیلتر مانند یک صافی تمام آلاینده ها را به خود جذب می کند و اجازه خروج مجدد آن به هوای اطراف را ندارد.

آموزش اکسل

صنعت شرق تایمن کننده انواع جاروبرقی صنعتی می باشد که برای مشاهده نمونه های دیگر به لینک زیر مراجعه کنید.

جاروبرقی صنعتی دائم کار

جاروبرقی نیمه صنعتی آب و خاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *